MID kominki żaluzje bramy garażowe moskitiery markizy rolety producent w Polsce


20-328 Lublin
ul. Lucyny Herc 48
tel.: 48 81 744 56 44
tel. kom.: 48 505 578 606
tel. kom.: 48 501 271 770

sklep@mid.info.pl 
www.mid.info.pl

MID kominki żaluzje bramy garażowe moskitiery markizy rolety producent w Polsce
   

Przedsiębiorstwo "M i D" jest firmą prywatną działającą na rynku od 1992 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się produkcją:
•żaluzji
•verticali
•moskitier
•markiz
•rolet metalowych i roletek materiałowych.

Firma przez cały czas wprowadza do swojego wachlarza produktów nowe pozycje w bogatym wzornictwie i kolorystyce.

Nasze wyroby są sprzedawane odbiorcom zajmującym się dalszą odsprzedażą i odbiorcom indywidualnym wraz z usługą montażu.

Przedsiębiorstwo "M i D" jest hurtownią zajmującą się dystrybucją techniki zamocowań budowlanych. Działalność jest prowadzona od 1992 jako producent żaluzji, rolet i verticali, a od 1999 roku działalność została rozszerzona właśnie o tę nową branżę.

 

Ogień, kominek czy piec. Ciepło i słońce są obecne nie tylko na plażach, ale także w naszych domach.

Proponujemy przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązania grzewcze stosując paleniska renomowanych firm. Sięgamy po sprawdzone technologie, pamiętając o nowościach. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług stosując najlepsze materiały.

Kominek III generacji składa się już z aż trzech podstawowych elementów:
bryły kominka
wkładu grzewczego
wymiennika ciepła

Kominek, a właściwie pieco-kominek, wybudowany z płyt i masy akubetowej, a ponadto wyposażony w ceramiczno-szamotowy wymiennik ciepła, pozwoli na postawienie w naszych domach rzeczywiście alternatywnego, jak i podstawowego źródła ogrzewania domu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie najnowocześniejsze, wysokotemperaturowe wkłady grzewcze polskie i zagraniczne, ze stali żaroodpornej lub żeliwa, z szybą prostą pojedynczą lub podwójną, okrągłą, łamaną trapezową, dużą i małą, oraz specjalne wkłady do piecy kaflowych.

 

Bramy garażowe które proponujemy są atrakcyjne, eleganckie i reprezentacyjne, ale dopiero przyglądając się dokładniej poznasz ich szczególne atuty. Znajdziesz w nich więcej inteligentnych rozwiązań, więcej możliwości wyboru, więcej innowacyjności i lepszą technikę.

ówne zalety bram segmantowych g60:
Wysoki stopień bezpieczeństwa: Bezpieczeństwo użytkowania bramy g60 jest wzorcowe. Sprężyny i prowadnice zabezpieczone są przed dostępem, a ochrona przed przytrzaśnięciem palców gwarantuje, że nawet dzieci nie włożą paluszków między panele bramy.

Solidna konstrukcja: Grubość paneli bramy garażowej g60 wynosi 42 mm. Dzięki temu brama g60 jest wyjątkiem w tej klasie cenowej. Zapewnia nie tylko najwyższą stabililność, ale również doskonałą izolację.

Oszczędność miejsca: Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na miejsce na nadprożu i po bokach (miejsce na nadprożu - tylko 120 mm łącznie z napędem do bramy garażowej, 80 mm po bokach) przestrzeń w garażu wykorzystywana jest optymalnie.

Nowe wzornictwo: Za sprawą całkiem nowej faktury powierzchni "Brillant" i dzięki pięciu eleganckim deseniom brama ta jest doznaniem estetycznym.

Łatwy montaż: Możliwe dzięki przemyślanej konstrukcji: brama garażowa g60, prosta i szybka w montażu, ułatwi pracę profesjonaliście i majsterkowiczowi.

Główne zalety bram uchylnych:
Długowieczne: Wszystkie elementy stalowe są ocynkowane, poszycia bram są przymocowane ozdobnymi nitami aluminiowymi lub przykręcone śrubami. Bramy nie posiadają połączeń spawanych, a zatem antykorozyjne powłoki cynkowe nie są nigdzie "przepalone". Powierzchnie poszyć stalowych, pokryte podwójną warstwą lakieru piecowego, przyczyniają się do długiej trwałości bram i nie dają żadnych szans korozji.

Łatwo, szybko i cicho: Bramy uchylne firmy Normstahl pracują z dopracowanym mechanizmem podnoszenia bez zawadzających prowadnic sufitowych. Ma to liczne zalety: Montaż zmontowanej kompletnie fabrycznie bramy jest szybki i prosty - niezależnie od stropu i ściany. Ponadto nie występują uciążliwe szumy przenoszone na zasadzie rezonansu na strop. Brama porusza się dzięki temu zawsze cicho.

Jeszcze bezpieczniej: Jeszcze raz zoptymalizowaliśmy bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny: Dzięki nowym osłonom na płaszczu i na ościeżnicy bram z napędem, dzięki poprawionej ochronie krawędzi naroży i nowym, elastycznym listwom z tworzywa sztucznego na płaszczu bramy i ościeżnicy ryzyko zranienia jest praktycznie wykluczone.

Główne zalety bram przemysłowych:
Bramy segmentowe firmy Normstahl to niezawodne rozwiązanie do wszelkich profesjonalnych zastosowań - solidne, funkcjonalne i ładne. Ponieważ bramy otwierają się do góry, otwór wjazdowy jest całkowicie wolny, a przestrzeń przed i za otworem w pełni zachowana. Taka zasada działania gwarantuje płynny przebieg pracy i znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo uszkodzeń. Bramy można dopasować do każdej hali, zarówno w nowych, jak i starych budynkach.

Przemysłowe bramy segmentowe firmy Normstahl oferowane są w wielu wersjach: zamknięte, przeszklone częściowo lub całkowicie, izolowane cieplnie, w prawie każdym żądanym wymiarze. Dzięki temu można tu znaleźć rozwiązanie optymalne do każdego rodzaju zastosowania. Perfekcyjnie dobrane systemy napędów i sterowania dają każdej bramie niezwykłą funkcjonalność.

Bramy garażowe boczne
Dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym w górnej prowadnicy brama otwiera się cicho i lekko przy użyciu minimalnej siły. Nawet przy maksymalnym wymiarze bramy nie potrzeba drzwi pomocniczych, ponieważ można ją otworzyć częściowo do takiej szerokości wjazdu, jaka jest w danym momencie potrzebna. Zawiasy są osłonięte, a sekcje bramy tak ukształtowane, że nie ma zagrożenia przycięcia palców.

 
 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji i montażu wszelkiego rodzaju systemów zaciemniania wnętrz. Zależy nam na tym aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani dokonanymi wyborami dlatego doradzimy wybór konkretnego systemu, który optymalnie pogodzi państwa wymagania i możliwości techniczne jego instalacji.

Potrafimy spojrzeć na oczekiwania naszych klientów, wielu z nich poleca nasze usługi swojej rodzinie i znajomym. Jest to dla nas swoistym certyfikatem jakości.

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
Google+